חושד/ת שבן הזוג בוגד בך?

חושד באישתך ולא יודע אם היא אומרת את האמת? 

חושדת בבעלך שנמצא בקשר עם אישה אחרת?

אנו ניתן לכם תמונה אמיתית בזמן מיידי ומהיר לכם יותר לא ישקרו יותר!!!

 

 

זמינות מיידית!

האינטואיציה שלנו נועדה כגורם מרתיע בפני סכנה, בפני פגיעה, מדובר באותות אזהרה שהנפש והגוף מסמנים לנו. אז אם מתעורר חשד ממשי, והוא לא דועך, אלא רק הולך ומתעצם – איך אפשר להתעלם ממנו? התשובה היא שאי אפשר. לא באמת, וגם לא כדאי להתעלם ולנסות להדחיק. עדיף לבדוק ולחקור, ולגלות את האמת, מאשר להצטער שלא עשית זאת מאוחר יותר.

מרגישים שמשהו לא רגיל? שבן או בת הזוג לא עצמם כבר תקופה והיחס אליכם שונה? מפחדים שהם עושים דברים מאחורי גבכם? בוגדים? מנהלים רומן? בואו לברר במקום להתייסר!

לשבת עם עצמכם ולתהות לאן היא הולכת, או האם הוא נמצא באמת איפה שהוא טוען שהוא, לא יוביל אתכם לשום דבר חוץ מלכאב ראש וכאב לב.

כמובן שלא צריך לרוץ לבצע חקירה פרטית ומעקב על כל חשש קטן שעולה, אבל אם מתחילות להצטבר עוד ועוד סיבות מחשידות שמשהו אינו כשורה, כדאי לפעול ומהר.

אם אתם מרגישים שינוי קיצוני בהתנהגות או בהתנהלות היומיומית של בן/בת הזוג, ובמקביל פתאום יש להם קוד סודי לטלפון, או שהחליפו את הסיסמה, זה כבר מתחיל להראות מוזר. הקו המנחה הוא שאם אין מה להסתיר –  אז הכל גלוי. ואם יש מה להסתיר.. פה מתחילה הבעיה.

אז במקום לחכות שהמצב ילך ויחמיר, ובמקום להסתכן בפגיעה, אנו נוכל לתת לכם מענה ולספק את תמונת המצב האמתית – בתחום שלנו, המונח תמונה אחת שווה 1000מילים, מקבל משמעות מחוזקת.

 

אנו מספקים שירות ומענה בזמינות מלאה 24/7. אל תהססו, התקשרו! עכשיו 052-4040034 איתן

חוקר פרטי בגידות

מחפשים חוקר פרטי בגידות ?  חקירת בגידות היא הנישה המרתקת ביותר בענף החקירות הפרטיות.

לא פעם חקירת בגידה מצריכה לוגיסטיקה מורכבת ויכולת  אבחנה חדה באשר למתי צריך להפעיל מנגנוני הגנה ומתי לפעול ובאיזה אופן לפעול, לעמוד בכל מה שהמשימה דורשת כדי לספק ללקוח/ה את הראיות החותכות שבן או בת הזוג אכן בוגדים, עם מי, איפה וכמה זמן, או שאין כאן בגידה והם יכולים להיות שקטים.

חוקר בגידות מתעסק בפן הרגיש ביותר בחיינו והוא מערכות יחסים רומנטיות, מיניות וחיי הנישואין. לכן, כל חוקר פרטי שמתמחה בתחום של חקירת בגידות חייב להיות קשוב, רגיש וערני מאוד לכל ניואנס ולו הקטן ביותר – עליו לערוך מעקב צמוד, לחקור לעומק, ולדעת להבחין בין סיטואציות ידידותיות בין אנשים, לבין בגידה אמתית, בין בגידה טרייה או בגידה חד פעמית לבין רומן מתמשך. על כתפיו של החוקר מוטלת אחריות רבה מאוד. משום שמדובר בהאשמות חריפות מאוד, באם החוקר הפרטי יותיר חשד לבגידה בספק או יספק הוכחות שווא/ הוכחות שקריות, הוא עשוי לגרום נזק נורא לבני הזוג ולהוביל למשברים כואבים, פרידות מיותרות ופירוק משפחות. על כן, חוקר הפרטי חייב להיות בעל יכולת אבחנה דקה, ניסיון וכישורים מתאימים להבין את כל הניואנסים בכל סיטואציה ולעמוד על הפרטים הקטנים ביותר. עליו להיות מקצועי ולא להתרגש או לשגות במעשיו גם כאשר הוא ניצב מול סיטואציות פולשניות ומביכות.

חוקר פרטי בגידות

אנו ב-ספיישל חקירות מודעים לכל ההיבטים המלווים עבודת חקירה של בגידות.  אנו נפעיל עבורכם חוקר פרטי לגילוי בגידה, גם על רקע החשד הקטן ביותר. אפילו אם יש סיכוי קלוש שהאישה או הבעל בוגדים, אנחנו נחקור ונספק לכם תשובות לכאן או לכאן. החוקרים שלנו מתייחסים לכל חקירה ברגישות רבה, ומודעים למצוקה הרגשית ולתחושת הנבגדות בה מתבוססים בני/בנות הזוג בצד השני. זו הסיבה שאנו נלווה אתכם לאורך כל החקירה, נערב אתכם בנעשה, נעדכן גם בפרטים הקטנים והשוליים ביותר, הכל כדי שתקבלו מענה מלא בתהליך הזה. לא נשקוט עד שנמצא או נשלול הוכחה לאשמה או לחוסר אשמה. כמובן שבכל מקרה שלקוח/ה פונים אלינו בבקשה לבדוק אם מתרחשת בגידה,  אנו תמיד מייחלים לכך שנגלה כי החשש שגוי וכי אין לו בסיס במציאות, אך במקביל, נדאג לכך שאתם תדעו את האמת.

אם אתם מחפשים חוקר פרטי בגידות מקצועי, אמין ודיסקרטי בזמינות מידית –   צרו קשר ונשמח לעזור לכם לגלות את האמת!