חוקר פרטי – מומחים בחקירות עסקיות

כאשר אנשים חושבים על חוקר פרטי, הקונוטציה המידית שעולה בראש היא של עבודה סמויה, בלש, שעורך מעקבים כדי לתפוס אנשים בוגדים.

זמינות מיידית!

חקירות עסקיות – חקירות לעסקים, כוללות איסוף מודיעין על חברות ועסקים, איתור לקוחות של מתחרים, מעקב אחר עסקים מתחרים, חקירת היקף הפעילות ואופן ההתנהלות, והשגת מידע נרחב על המתרחש בחברה אותה חוקרים.
חקירה עסקית מחייבת עבודת שטח נרחבת ואיסוף חומר מודיעיני, בחברה עצמה ובסביבתה וגם על ידי ביצוע חקירות סמויות בקרב גורמים שקשורים לאותה החברה.
כמו כן, ישנה אפשרות לערוך מעקבים סמויים אחר עובדים באם עולה חשד שהעובד פוגע בעסק באופן כלשהוא, לדוגמה, מועל או גונב.

שירות נוסף שאנו מעניקים לעסקים ולחברות הוא חקירות לצורך אימות קורות חיים ואיתור מידע כללי על הנבדק. החקירה כוללת בדיקה מקיפה על הרגע של העובד, בדיקת תארים אקדמיים, בדיקת עבר פלילי ותיקים במשטרה, בדיקה האם עומדות תביעות אזרחיות בהן המועמד מעורב בהן, בדיקת רקע צבאי, וכן חקירה סמויה על תפקידיו במקומות עבודה קודמים. ישנה אפשרות לשלב בדיקות פוליגרף.

חוקר פרטי – התמתחות בחקירות עסקיות

כאשר אנשים חושבים על חוקר פרטי, הקונוטציה המידית שעולה בראש היא של עבודה סמויה, בלש, שעורך מעקבים כדי לתפוס אנשים בוגדים. נכון שחקירות בין אישיות תופסות חלק נכבד בתחום, אבל בפועל, יש צדדים שונים ורבים בעולם החקירות. חקירות עסקיות למשל, מתבצעות עבור חברות, תאגידים, ארגונים ועוד. ולצד הלקוחות מהמגזר העסקי, יש גם לקוחות פרטיים שפונים בבקשה לבצע חקירה עסקית כזו או אחרת.. עולם החקירות הפרטיות הוא נרחב מאוד, על כן כאשר באים לבחור חוקר פרטי, חשוב להרגיש סמוכים ובטוחים שהוא הטוב ביותר לצורך החקירה אותה אתם רוצים לבצע. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם וותק רב וניסיון של שנים בביצוע חקירות מוצלחות מכל סוג ולכל מטרה. לקבלת פרטים התקשרו – זמינות מידית 24/7 – דיסקרטיות מלאה!!

מה כוללת חקירה עסקית?

יש שני סוגים עיקריים ונפוצים של חקירות עסקיות: 1. חקירה לאיתור חייבים – חקירה זו נעשית תוך התחקות אחר נכסים כלכליים והתנהלות פיננסית של אדם (רכבים, נדל”ן, חשבונות בנק, קרנות וכן הלאה). 2. חקירת תאגידים וחברות עסקיות הכוללת איתור מנהלים ואנשים המחזיקים בעמדות מפתח בחברה – איסוף מידע עליהם, איתור ובדיקה של בעלי מניות, איתור סניפים של החברה, איסוף מידע על פעילות החברה, על קשרים עסקיים שהיא מנהלת וכן הלאה. כמובן שכל חקירה לגופה, וכל חקירה מצריכה שימוש במשאבים שונים כדי להגיע לתוצאות המדויקות והאמינות ביותר. חשוב לציין כי על כל לקוח שמגיע אלינו למשרד בבקשה כזו או אחרת למסור את כל הפרטים הרלוונטיים שידועים לו ללא משוא פנים. ידע הוא כוח, על כן יש הרבה סיבות לכך שאנשים ינסו למעול באמון, לגנוב סודות או פטנטים מתוך אינטרס אישי או עסקי. חשוב להבין כי בשביל להוכיח גניבה, העתקה או מעילה יש צורך בסבלנות לתהליך ממושך, בעבודת שטח קפדנית, במיומנות רבה ובציוד מתקדם. גם אם הדברים מסתכמים בהוצאה גדולה – הרי שהיא משתלמת.

חקירות עסקיות על שותפים – רוצים לדעת יותר על השותף שלכם?

לא אחת אנשים מקימים שותפות עסקית כלכלית חדשה עם אדם שהם לא מכירים יותר מדי, וללא מידע חשוב על עברו ועל הרקע שלו. חקירה פשוטה ומהירה יכולה לאשש או להפריך ספקות וחששות מסוימים באשר לאותו אדם, ולקבוע האם כדאי או לא כדאי לסגור את העסקה. כאן מדובר על הימור שלא כדאי להסתכן בו, ועדיף לעשות בדק בית לפני שנכנסים לשותפות עסקית חדשה עם אדם שהוא בשורה התחתונה – זר. בחירת החוקר שיטפל בחקירה שלכם היא חשובה ביותר ואין להקל בה ראש. מלבד המלצות מפה לאוזן, ותחושה אינטואיטיבית כזו או אחרת, אין ספק שמומלץ לבחון את רזומה הצלחות של משרד החקירות, ובמיוחד באשר לתחום הרלוונטי לחקירה שלכם.