אודות

ספיישל חקירות-מומחים לחשיפת בגידות

משרד החקירות ‘ספיישל חקירות’ הוקם ומנוהל על ידי איתן כהן, בעל רקע וניסיון רב בתפקידי מודיעין שונים במשטרה ובמשרד ראש הממשלה, המשרד פועל משנת 2005 ברישיון משרד המשפטים, אנו מתמחים בעיקר בחקירות מיוחדות , בארץ וגם בחו”ל, חקירות סכסוכים בין בני זוג, שותפים עסקיים וחברות
ספיישל חקירות מומחים בביצוע מעקבים וגילוי האמת.
אנו משרד בוטיק לחקירות, המנהל מערך קטן ודיסקרטי, ומעניק מענה וליווי אישי לכל לקוח/ה. המשרד עובד בזמינות מלאה 24/7.
ביכולתנו לבצע כל חקירה, מכל סוג ולכל מטרה, ולצורך כך אנו נעזרים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום.
בפעילות המשרד נוטלים חלק חוקרים בעלי ניסיון רב בחקירות מכל סוג. הצוות מורכב מחוקרים ותיקים בעלי רישיון בלבד. הלקוחות שלנו מעורבים בתהליך, כל משימת חקירה יוצאת לדרך לאחר שיחה עם הלקוח/ה, ובתיאום מלא.
יש לנו את הניסיון והכישורים לצלוח משימות חקירה מכל סוג, ובכל מורכבות שהיא.
בין לקוחותינו נמנים אנשים רבים מהמגזר הפרטי, מכל שכבות האוכלוסייה, ורבים מהמגזר העסקי, אנשי עסקים וחברות, לרבות חברת תקשורת מובילה בארץ, חברות נדל”ן, חברות גדולות ומוכרות בענף האופנה, עורכי דין, חברות- קוסמטיקה, רשתות מזון, מסעדות ובתי קפה, חברת בנייה בקפריסין, חברת נדל”ן בהונגריה.

כמו-כן יש לנו קשרים ענפים במזרח-אירופה בפרט בהונגריה ורומניה,לונדון, קפריסין,ארה”ב ועוד.

חוקר פרטי בגידה- מתמחים בחשיפת בגידות

כל עבודת חקירה מתאפיינת בתיאום ציפיות עם הלקוח , במטרה להשיג את אמת,כאשר מדובר בחקירת בגידות או בחקירה עסקי, החוקר יתכנן מעקב חכם, ויבלוש אחר המתחרה העסקי או האדם החשוד במעשה בגידה, עד שישיג הוכחות חותכות.
על כן, במידה ואתם מחפשים לשכור שירות של חוקר פרטי, קחו בחשבון שמקצועיות החוקר היא לא דבר שאפשר להתפשר עליו, גם לא מהפן של עלות השירות. אם אתם מחפשים חוקר פרטי שיספק תוצאות אמינות וחותכות, ויעשה זאת במחיר סביר והוגן הגעתם אל המקום הנכון. אנו ב-‘ספיישל חקירות’ יודעים ומבינים בדיוק מהן הציפיות שלכם, ומוכנים לספק לכם את שירותי חקירה פרטיים באופן הטוב, המקצועי והאמין ביותר, ולא פחות חשוב – במחיר ההוגן והמשתלם ביותר. כל לקוח/ה שלנו מקבלים אחריות מלאה על העבודה, וליווי מסור מתחילת החקירה ועד לסיומה.

במהלך החקירה אנו מדווחים מהשטח דיווח “חי” הלקוח יודע כל מידע נוסף ,כל חקירה מלוות על ידי בצורה הכי בטוחה ודיסקרטית.

ספיישל חקירות – מומחים לחקירות בגידה | חוקר פרטי בגידה

מלאכתם של החוקרים הפרטיים אינה נושא שעומד על סדר היום. מדובר בתחום דיסקרטי שבשולי החברה (כביכול), שכמעט ולא מדברים עליו. זאת לא משום שאין ביקוש בתחום, נהפוך הוא, אך מכיוון שהעבודה נעשית מאחורי, בחדרי חקירות, בשטח, במעקבים חשאיים ובדיסקרטיות מלאה, אנשים לא מודעים לנעשה. יחד עם זאת, חוקרים פרטיים רבים עוסקים במקצוע החשוב וההכרחי הזה המתממשק עם עולם המשפט, בין אם מדובר במשפט אזרחי או פלילי. החוקר הפרטי אמון על איסוף ראיות, ביצוע מעקבים, השגת הוכחות בשטח או בחדרי חקירות – הכל כדי להוציא את האמת לאור ולספק תשובות חותכות. לא אחת החומר שנאסף על ידי חוקרים פרטיים הוא בעל חלק משמעותי וקריטי בהליך משפטי כזה או אחר, המתבסס על הראיות והעדויות שנאספו בידי חוקרים פרטיים. על כן, חשוב לזכור כי עבודתו של חוקר פרטי היא חשובה לאין שיעור, ועליו להיות מקצוען, מיומן ובעל ניסיון בניהול חקירות על כל פן שהוא, בכדי להשיג את המטרה ולהביא תוצאות אמינות, שכן התוצאות האמינות הן המדד להצלחת עבודתו.